Wyniki konkursu Logogadżet

Konkurs się skończył. Dziękuję wszystkim zawodniczkom za wzięcie udziału w zabawie, a tym, którzy się zgapili, zapomnieli, nie chciało się — mówię stanowcze: do następnego razu!
Jestem już po wymianie maili i myśli z przedstawicielem współorganizatora (MamaPyta.pl). Przyznaję, że obrady nie były nader burzliwe, a niewielkie rozbieżności w ocenie nie zakłóciły dojścia do kompromisu.

Podsumowanie

Z Waszych propozycji wynikają 3 ogólne zasady:
  1. Zapytaj najpierw przyszłych rodziców, czy sobie akurat takiego prezentu życzą. Zasada na wagę złota niczym mleko od Z. Bródki. Unikniemy krępujących spojrzeń, gdy podczas wizyty zaczniemy się rozglądać za naszym podarkiem, który leży głęboko w szafie lub dawno został opchnięty na aukcji.
  2. O kocyk nie musisz się pytać, bo wiadomo, że i tak się przyda. W to wierzę, sama słyszałam taką radę od mojej prywatnej doradczyni, Natalii (zbieżność imion przypadkowa).
  3. Gdy rodzice utrzymują, że nic nie potrzebują, nie wierz im, tylko kup (do wyboru): pieluchy, ubranka lub grzechotkę — czyli prezenty bezpieczne i zawsze do zużycia.

Ja Wam bardzo dziękuję za każdy komentarz, jak zawsze chłonę wszystkie rady mam, a potem sobie je ważę w sobie i dzięki temu powoli zapełniam pokój i komodę Natalki rzeczami, które wydają mi się potrzebne. I przy okazji dziękuję mojej mamie za to, że zawsze mnie pyta, czy może tego a tego bym nie chciała i ze spokojem przyjmuje moje dziwactwa, że to na pewno mi się nie przyda (a przynajmniej takie mam buńczuczne założenie).

No to teraz wyniki.

Wyniki

Miejsce trzecie

Miejsce trzecie przypada w udziale Żonie.
Za upór w dążeniu do literackiej edukacji od dnia narodzin, a pewnie i wcześniej, czym ujęła moje polonistyczne i logopedyczne serce.
Nagroda:


Miejsce drugie

Drugie miejsce zajmuje Herbaciana Córa.
Za furę pomysłów, za pomysły od czapy (by się mogło wydawać) oraz za inspirację do szukania „o czym ona pisze???!!!”.
Nagroda:

Miejsce pierwsze

Zwycięski komentarz natomiast napisała Mocca Morela
Za cenne i życiowe mądrości teściowej, za mnóstwo pomysłów i za ich niebanalność. A nade wszystko za gruntowne, racjonalne i z przytupem uzasadnienie każdej propozycji. Gratulujemy!

Nagroda:

Wszystkie zwyciężczynie proszone są o skontaktowanie się z przedstawicielką MamaPyta.pl (agnieszka.linke@dobocom.pl), a gdyby ktoś potrzebował napisać do mnie, to zapraszam: magda@logociocia.pl).
4 komentarze
  1. 08/04/2014
  2. 08/04/2014
    • 08/04/2014
  3. 08/04/2014

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.