Logogadżet – konkurs

Kto mnie już trochę poznał, poczytał, ma mniej więcej pojęcie, jakie jest moje zdanie na temat tych wszystkich wymyślnych i niezbędnych, i najpotrzebniejszych, i w ogóle must have pierdół, które jest w stanie wymyślić rozum człowieczy. Wiadomo, jedne są naprawdę potrzebne, inne udają, że są potrzebne. 
Ale skąd wiedzieć, które są potrzebne? Jak rozpoznać, że to, co u jednych się sprawdziło, u mnie w ogóle się nie przyda? I na odwrót? 

Po pierwsze, trzeba posłuchać trochę siebie. I tak na przykład, ja w ogóle nie pomyślałam o tych wielkich poduchach rogalach do spania w ciąży, bo nic mi nie dolega: ani kręgosłup, ani biodra (dobra, ostatnio trochę biodra podczas spania na boku, ale wystarcza mi kołdra i zmiana pozycji na boczną ustaloną). Ale za to w chyba najdroższą butelkę się zaopatrzyłam (Calma Medela). Że co to nie ona. Zmusiły mnie do tego studia — i to w dwójnasób. Primo, może się zdarzyć, że Tomek nie będzie mógł cały weekend koczować na uczelni i czyhać z Natalką na cyca — wtedy nakarmi ją odciągniętym mlekiem. Secundo, studia neurologopedyczne jednak wywierają moralny nacisk na to, jak wypadałoby karmić. A ta butelka ma w sobie obietnicę, że nie zaburzy prawidłowego odruchu ssania. 

Po drugie, trzeba posłuchać rad doświadczonych i najlepiej w miarę świeżo upieczonych mam. A potem rady te trochę i tak przefiltrować przez swoją intuicję i rozum.

I dzisiaj właśnie oddaję głos doświadczonym mamom oraz tym oczekującym, które już sobie przefiltrowały to i owo przez swoje potrzeby. 
Razem z portalem MamaPyta.pl organizujemy dla Was konkurs Logogadżet, w którym chcemy dowiedzieć się, podpytać, co najlepiej kupić w ramach wyprawki. Celem naszym jest stworzenie listy zarówno dla młodych rodziców, ale przede wszystkim ich najbliższych, którzy nie zagłębiając się w temat, często kupują w ciemno rzeczy, które zaraz wylądują głęboko w szafie.

Co trzeba zrobić? 

 1. Udostępnić grafikę konkursową na swoim blogu i/lub profilu facebookowym.
 2. Dodać pod tym postem komentarz (maks. 2000 znaków) na następujący temat:

Rodzice
oczekujący dziecka lub wracający do domu z maluszkiem dostają wiele nieprzemyślanych
i niepotrzebnych prezentów. Pomóżmy rodzinie i znajomym w wyborze upominku i
stwórzmy listę praktycznych, często zaskakujących prezentów. Liczą się
sprawdzone i przemyślane propozycje wraz z opisem zastosowania.


Co będzie  nagrodą?

Mamy nagrody za pierwsze 3 miejsca!
Miejsce pierwsze.
 • Zestaw do karmienia Calma — czyli butelka, w której pokładam nadzieje.
 • Zestaw Breast Care Set — czyli niezbędnik dla mamy karmiącej.
 • Zestaw kosmetyków dla młodych mam i kobiet w ciąży Tołpa (oliwka do mycia i kąpieli 4w1, olejek przeciw rozstępom, serum liftingujące biust).

Miejsca drugie i trzecie.

 • Zestaw kosmetyków dla młodych mam i kobiet w ciąży Tołpa (oliwka do mycia i kąpieli 4w1, olejek przeciw rozstępom, serum liftingujące biust).


Kiedy, co i jak?

Konkurs trwa od 2 kwietnia 2014 od godziny 16.00 do 6 kwietnia 2014 do godziny 20.00.
Wyniki zostaną ogłoszone 8 kwietnia tutaj na blogu, na moim fan page’u i na fan page’u Akademii MamaPyta.pl.
W szacownym żyri zasiądzie przedstawiciel MamaPyta.pl oraz ja. Proszę się więc postarać!
Powodzenia!
Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.
10 komentarzy
 1. 02/04/2014
 2. 02/04/2014
 3. 02/04/2014
 4. 03/04/2014
 5. 03/04/2014
 6. 04/04/2014
 7. 04/04/2014
 8. 04/04/2014
 9. 05/04/2014
 10. 05/04/2014

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *